Organisation och kontaktpersoner Vetlanda Bandyklubb

Kansli

Adress:
Vetlanda BK
Storgatan 101
574 35 Vetlanda

Öppettider:

Måndag – Fredag 09:00 – 16:00

E-post: info@vetlandabk.se
Telefon: 0383-138 38

Kanslister:

Regina Karlsson
regina.karlsson@vetlandabk.se

Oksana Suzdaleva
oksana.suzdaleva@vetlandabk.se

Klubbrepresentant:

Carl-Gunnar Jonasson
070-286 27 87
carl-gunnar.jonasson@vetlandabk.se

Organisationsnummer 827500-6313
Bankgiro 268-2102

Marknad, försäljning, evenemang

Sponsorer

Peder Andersson
072-205 84 93
peder.andersson@vetlandabk.se

Carl-Gunnar Jonasson
070-286 27 87
carl-gunnar.jonasson@vetlandabk.se

Biljetter

Oksana Suzdaleva
0383-138 38

oksana.suzdaleva@vetlandabk.se

Arena och evenemang

Henrik Stålhammar
073-376 59 76
henrik.stalhammar@vetlandabk.se

Styrelse

Ordförande

Daniel Cederlöf
070-245 78 79
daniel.cederlof@vetlandabk.se

Vice ordförande

Andreas Söderman
070-233 99 03
andreas.soderman@vetlandabk.se

Kassör

Henrik Gunnarsson
henrik.gunnarsson@vetlandabk.se

Sekreterare

Filip Borglin
filip.borglin@vetlandabk.se

Styrelseledamöter

Henrik Stålhammar
henrik.stalhammar@vetlandabk.se

Simone Ek
simone.ek@vetlandabk.se

Anders Gustavsson
anders.gustavsson@vetlandabk.se

Suppleanter
Arne Carlsson
Kent Andersson

Håkan Edvardsson
Torbjörn Hugosson

Johan Svedbom

Adjungerade ledamöter
Carl-Gunnar Jonasson

Revisorer
Daniel Palmberg
Henrik Davidsson

Sportslig ledning

Tränare A-lag

Mattias Rehnholm
070-227 00 13

Tränare P19

Jonas Persson
070-691 66 69

Kontaktperson för media

Andreas Söderman
070-233 99 03
andreas.soderman@vetlandabk.se